Αρχική » ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ » Ημέρες γνωριμίας με το Πανεπιστήμιο Κρήτης! Εκπαιδευτικές επισκέψεις μαθητών/τριών στο Τμήμα Χημείας

Το Τμήμα Χημείας του Πανεπιστήμιου Κρήτης για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 θα υποδεχτεί μαθητές Γ Λυκείου (Επιστημονικό πεδίο II-Θετικές Επιστήμες και Επιστημονικό πεδίο III-Επιστήμες Υγείας) από σχολεία ΕΚΤΟΣ Κρήτης που επισκέπτονται στο Ηράκλειο στα πλαίσια εκπαιδευτικών εκδρομών. Οι επισκέψεις θα έχουν διάρκεια 2 ώρες και θα πραγματοποιούνται κατόπιν συνεννόησης με το Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων.
Ο μέγιστος αριθμός μαθητών σε μία επίσκεψη μπορεί να είναι 30-35 άτομα. Στοιχεία επικοινωνίας:

e-mail: cog@chemistry.uoc.gr

Γραφείο Τύπου | Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων